Co ciekawego u nas dzieje się ...

 



jeszcze wcześniej

KUKŁA Z WIEJSKIEGO PODWÓRKA

 Niedziela, 24 marca 2024 r.   ( 12:51 ) 

 19 marca odwiedził nas teatr Orzełek. Dzieci obejrzały przedstawienie pt.. „Kukła z wiejskiego podwórka



Dzień zielonego

 Niedziela, 17 marca 2024 r.   ( 16:22 ) 

15.03.24 - grupy I, II i III - obchodziły dzień zielonego - zielone pyszności i wspólna zabawa to jest to! Więcej zdjęć w grupach.



Wycieczka do Muzeum Medycyny i Farmacji

 Niedziela, 17 marca 2024 r.   ( 16:18 ) 

12 marca 2024 grupa III i V pojechały zwiedzać muzeum. Zapraszamy na relacje do poszczególnych grup.



Konkurs recytatorski - Julia gr II

 Niedziela, 25 lutego 2024 r.   ( 20:22 ) 

 Zimo baw się z nami - to przegląd dziecięcych uzdolnień recytatorskich. Nasze przedszkole dzielnie reprezentowała Julia z gr II , wiersz „ Bałwan”. Gratulujmy i dziękujemy!!!





Między przedszkolny konkurs Kraina Dinozaurów pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku

 Czwartek, 22 lutego 2024 r.   ( 21:23 ) 

Konkurs plastyczny Kraina Dinozaurów został rozstrzygnięty. Wzięło w nim udział 26 przedszkoli z naszego miasta i 163 prace. Przyznano 13 nagród i 11 wyróżnień w 4 kategoriach wiekowych - 3,4,5,6-latków. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok. - Dyrektor Ewa Gierejko i nauczyciele: Agnieszka Szkiłądź, Agnieszka Ufniarska i Dorota Borowska.



Wszystko o ptakach

 Niedziela, 21 stycznia 2024 r.   ( 14:08 ) 

W tym tygodniu odwiedził nas przedstawiciel Urzędu Miejskiego i opowiadał nam o zwyczajach ptaków. Fotorelacja w grupie V i III.



Dzień Babci i Dziadka

 Niedziela, 21 stycznia 2024 r.   ( 14:04 ) 

Jak co roku we wszystkich grupach obchodziliśmy wspaniałe Święto Babci i Dziadka. Zapraszamy na foto relacje do poszczególnych grup.



Bal przebierańców i spotkanie z Mikołajem

 Wtorek, 9 stycznia 2024 r.   ( 19:02 ) 

Jak co roku zabawa była super prowadzona przez aktorów Teatru Orzełek. Na fotorelacje zapraszamy na poszczególne grupy.



Jasełka

 Czwartek, 21 grudnia 2023 r.   ( 16:47 ) 

W poniedziałek zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka w wykonaniu grupy najstarszej prowadzonej przez Panią Elę i Basię. To było wspaniałe i wzruszające przeżycie dla wszystkich. Dziękujemy Paniom i Dzieciom z grupy V.