Co ciekawego u nas dzieje się ...

 



przedwczoraj

Uroczyste podziękowanie Radzie Dzieci

 Piątek, 26 czerwca   ( 11:15 ) 

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste podziękowanie reprezentantom Rady Dzieci, za zaangażowanie, odpowiedzialność, odwagę. 





w tym tygodniu

Grupa 5 na wycieczce u strażaków

 Wtorek, 23 czerwca   ( 18:28 ) 





w tym miesiącu

Zielone przedszkole - wycieczka do Czereśniowej pasieki

 Środa, 10 czerwca   ( 17:00 ) 

Wspaniały wyjazd i atrakcje, dużo śmiechu i zabawy- tak można podsumować wycieczkę. Zapraszamy na fotorelację w poszczególnych grupach.



Zakończenie roku w grupie 5

 Środa, 10 czerwca   ( 16:51 ) 

Starszaki już niedługo wyruszają do szkoły. 9 czerwca pożegnały przedszkole. Było tanecznie, muzycznie i na słodko. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Rodzicom i Kucharzom za smakołyki i pomoc w czasie kilku lat spędzonych razem z nami. Powodzenia w szkole. Pani Dorotka, Agnieszka i Beatka.



DZIEŃ WYGŁUPÓW

 Wtorek, 2 czerwca   ( 10:03 ) 



DZIEŃ DZIECKA

 Poniedziałek, 1 czerwca 





w poprzednim miesiącu

Grupa v w bibliotece - bajki z różnych krajów

 Piątek, 29 maja   ( 17:03 ) 



Bajki pomagajki

 Piątek, 22 maja   ( 18:51 ) 

Zakończyliśmy realizację projektu dotyczącego bajek, które pomagały dzieciom w zrozumieniu i pokonaniu różnych przeciwności.



WYCIECZKA NA MUSICAL PT. "DZIADEK DO ORZECHÓW - DWA KRÓLESTWA"

 Poniedziałek, 18 maja 

Dzisiaj nasze przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce do Kina „TON” na musical w wykonaniu aktorów z Teatru Muzycznego Forte pt. „ Dziadek do Orzechów - Dwa Królestwa. Była to magiczna wyprawa, w której determinacja i odwaga otwierają drzwi do niezwykłych przygód oraz spełnienia marzeń. Ogromnym atutem widowiska były unikatowe, przestrzenne kostiumy, które w pełni oddawały nastrój scen tworząc wyjątkowy klimat. Dodatkowo inspirujące teksty piosenek w połączeniu z poruszającym podkładem muzycznym orkiestry symfonicznej oraz magicznymi iluminacjami i grą świateł przeniosły nas w głąb opowieści.



Szkolenie dla rodziców - jak przygotować dziecko do przedszkola?

 Piątek, 15 maja   ( 16:12 ) 

Dnia 14 mają odbyło się szkolenie dla rodziców dzieci nowo przyjętych na rok następny. Rodzice mogli dowiedzieć się jak ułatwić start swemu dziecku w przedszkolu. Otrzymali oni również materiały i wskazówki  pomocnicze. Przedstawili też swoje oczekiwania, które były zgodne z oczekiwaniami nauczycieli.