Spotkanie z panią pielęgniarką
Dzisiaj tj 16 października odwiedziła nas pani Pielęgniarka No kochani, nikt się nie spodziewał, że ten zawód jest taki fascynujący!. Razem z panią Agnieszką przybyła do nas bardzo poraniona ośmiornica, którą wspólnie opatrzyliśmy. Pacjentka dostała także kroplówkę. Pobrano jej krew do badań, zmierzono temperaturę...... O ile przed spotkaniem dzieciaki miały obawy, o tyle po spotkaniu zostały dokładnie przewleczone nasze grupowe zabawki:). Pani pielęgniarka opowiedziała nam bardzo ciekawą historię powstania tego zawodu pt Bajka o Florci a na dodatek dała nam w prezencie książkę Jadzia pętelka ma gluta, która oczywiście już jest przeczytana. Bardzo dziękujemy!
