Oddział  II

 


 

Nauczycielki: mgr Elżbieta Gaca,

                         mgr Barbara Pasiuk


 

JAK I CZY W OGÓLE ROZMAWIAĆ Z DZIECKIEM O WOJNIE?

 Środa, 2 marca 2022 r.   ( 17:34 ) 

  Tak, rozmawiajmy- dzieci mają dostęp do mediów i w końcu usłyszą. a  wtedy     lęki i niepokoje mogą być wszędzie.



Poznajemy zwierzęta egzotyczne

 Piątek, 25 lutego 2022 r.   ( 17:43 ) 



Wyprawa w kosmos

 Piątek, 18 lutego 2022 r.   ( 16:32 ) 

W tym tygodniu:



Ufo - Walentynki

 Wtorek, 15 lutego 2022 r.   ( 17:23 ) 

14 lutego to Walentynki - dzień zakochanych i przyjaciół. W naszej grupie tym razem były to Ufo - Walentynki. Dzieci wyruszyły na spotkanie z ufoludkami, wspólnie z nimi się bawiły i zrobiły im zdrowe II śniadanie. Była super zabawa.



Ferie zimowe za nami

 Piątek, 4 lutego 2022 r.   ( 15:47 ) 

Dwa tygodnie ferii już minęły. W przedszkolu było nas trochę mniej. Grupa I i II bawiły się razem. Poznaliśmy zabawy zimowe, sporty zimowe i jak bawić się bezpiecznie na śniegu i lodzie. Obchodziliśmy również urodziny Julii. Pozdrawiamy!



Dzień Babci i Dziadka

 Piątek, 21 stycznia 2022 r.   ( 17:00 ) 

Kochani Rodzice bardzo prosimy o przekazanie życzeń i niespodzianek od dzieci z naszej grupy dla Babć i Dziadków. Życzymy Wszystkim miłych wrażeń podczas oglądania występów i zdrowia oraz tego, abyśmy mogli w przyszłym roku spotkać się u nas w przedszkolu i świętować razem. Nauczycielki: Agnieszka i Alicja.



Urodziny Adasia - Wszystkiego naj naj

 Środa, 19 stycznia 2022 r.   ( 17:17 ) 



Bal w grupie II

 Środa, 19 stycznia 2022 r.   ( 17:13 ) 

Dziś razem z grupą I i Teatrem Orzełek spędziliśmy wspaniałe chwile. Były konkursy i dobra zabawa, a na koniec niespodzianka od Mikołaja. Więcej zdjęć na wydarzeniach głównych.



Zdrowe stopy - artykuł dla rodziców - innowacja

 Wtorek, 11 stycznia 2022 r.   ( 19:10 ) 

Zdrowe stopy naszych dzieci – fakty i mity.



4.Zadanie dla dzieci i rodziców - Z mamą i tatą na śniegu - innowacja

 Wtorek, 11 stycznia 2022 r.   ( 18:59 ) 

Zapraszamy wszystkich chętnych do spacerów i zabawy na świeżym powietrzu - jeśli będzie śnieg to zabawa będzie jeszcze bardziej udana.