POLA NADZIEI

 

 

             "Razem dla Dzieci z Hospicjum" to hasło XV Kampanii Społecznej Pól Nadziei 2024/2025 Fundacji "Pomóż Im."

Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji sadzenia żonkili - tworzenia pól nadziei. Jej celem jest szerzenie idei hospicyjnej oraz uwrażliwienie dzieci i ich rodzin na potrzeby osób chorych. Jesienią przedszkolaki zasadziły cebulki żonkili, które na wiosnę odrodzą się i rozkwitną w naszym przedszkolnym ogrodzie. Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei. Przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy. 

 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Dzieci z cebulkami żonkili Sadzimy żonkile Dzieci sadzą żonkile Dzieci sadzą żonkile Dzieci sadzą żonkile Dzieci sadzą żonkile Dzieci sadzą żonkile Dzieci sadzą żonkile Dzieci sadzą żonkile Plakat