Dzień Babci i Dziadka.
10 stycznia zaprosiliśmy do nas naszych dziadków. Aby uczcić święto Babci i Dziadka, przygotowaliśmy dużo prezentów oraz występ. Przedstawiliśmy Jasełka Bożonarodzeniowe. Na widowni byli także rodzice, rodzeństwo i przyjaciele. Było niezwykle uroczyście. Mamy nadzieję, że dziadkom się podobało, bo to już przecież ostatnie takie spotkanie w naszym przedszkolu, no chyba, że z kolejnymi wnukami:). Wszystkiego najlepszego!
