Moje zdrowie i bezpieczeństwo.

Miniony tydzień był pełen wrażeń. Wszyscy świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Były tańce i zabawy, ale najbardziej zachwyciła nas wizyta ulubieńca dzieci - Misia Puchatka. Radości było co nie miara. Ponadto poznaliśmy literę "k K" i przypomnieliśmy sobie zasady zdrowego odżywiania w oparciu o piramidę zdrowego żywienia. Zrobiliśmy zdrową Misiową szarlotkę oraz przekąskę - misia. Podkreślaliśmy jak duże znaczenie dla naszego zdrowia ma ruch i wszelkie rodzaje sportów. Dużo czasu poświęciliśmy na uwrażliwianie dzieci na sytuacje, które nie sprzyjają bezpieczeństwu. Przypomnieliśmy numery alarmowe i jak należy postępować w razie jakiegoś zagrożenia. W ramach innowacji pedagogicznej " Poznajemy tajemnicę swoich rąk" rozwijaliśmy zmysł dotyku bez udziału wzroku. Tydzień zakończyliśmy wycieczką do Teatru Lalek gdzie obejrzeliśmy przedstawienie pt "Baśń o rycerzu bez konia".



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
tarcie jabłek robimy szarlotkę składamy szarlotkę szarlotka gotowa ale było pyszne piramida zdrowego żywienia misiowa przekąska misiowa przekąska misiowa przekąska tworzymy misia miś gotowy misie są pyszne Dzień Misia Dzień Misia gimnastyka z misiem zdjęcie z Puchatkiem misiowe zawody w Teatrze Lalek większy obrazek nr 19