PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT
- poznawaliśmy tradycje i zwyczaje związane ze świętami Bożego Narodzenia
- wykonywaliśmy kartki świąteczne, kleiliśmy łańcuchy na choinki
- śpiewaliśmy kolędy, piosenki świąteczne
- poznaliśmy literę R, r drukowaną i pisaną, wielką i małą
- spotkaliśmy się z panią policjantką, która opowiadała o swojej pracy
- uczestniczyliśmy w przedszkolnej wigilii, oglądaliśmy spektakl „W Aniołkowie w wykonaniu gr V”
WSZYSTKIM DZIECIOM I RODZICOM ŻYCZYMY PIĘKNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
