POKAZ GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ
W grupie IV odbył się pokaz gimnastyki artystycznej , wykonany przez Patrycję, która ćwiczy w klubie sportowym BRAWO Białystok - Gimnastyka artystyczna. Dzieci zapoznały się z przyborami potrzebnymi do uprawiania tego sportu, podziwiały młodą artystkę podczas układu tanecznego, oraz wspólnie wykonały kilka prostych ćwiczeń. Dowiedziały się również, że gimnastyka pozwala przełamywać bariery i przezwyciężać własne słabości, a także uczy cierpliwości.
