POKAZ GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ

W grupie IV odbył się pokaz gimnastyki artystycznej , wykonany przez Patrycję, która ćwiczy w klubie sportowym BRAWO Białystok - Gimnastyka artystyczna. Dzieci zapoznały się z przyborami potrzebnymi do uprawiania tego sportu, podziwiały młodą artystkę podczas układu tanecznego, oraz  wspólnie wykonały kilka prostych ćwiczeń. Dowiedziały się również, że gimnastyka pozwala przełamywać bariery i przezwyciężać własne słabości, a także uczy cierpliwości. 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
gimnastyka artystyczna gimnastyka artystyczna gimnastyka artystyczna gimnastyka artystyczna gimnastyka artystyczna gimnastyka artystyczna gimnastyka artystyczna gimnastyka artystyczna gimnastyka artystyczna