IDZIE JESIEŃ PRZEZ SAD - OWOCE
W tym tygodniu dzieci poznawały owoce – wygląd, smak, zapach , nazwy
- robiliśmy sałatkę owocową
- odbijaliśmy jabłka pomalowane farbą na kartce,
- wycinaliśmy jabłka ,przeliczaliśmy
- wykonaliśmy jabłkowe wieńce
- poznaliśmy literę O,o w toku zabaw – małą i wielką, drukowaną i pisaną
- bawiliśmy się przy piosence – Dary jesieni
- obchodziliśmy – Dzień jabłka, wykonaliśmy „ Robaczkową sesję zdjęciową”
- rozwijaliśmy wyobraźnię, kreatywność i myślenie logiczne.
