TAK NAM MINĄŁ ROK
Naszym kochanym dzieciom dziękujemy za:
- pięknych piosenek śpiewanie
- nieustanne nas inspirowanie
- codzienne z uśmiechem nas pozdrawianie
- iskierki w oczach nam przekazywanie
- życzliwość, przyjaźń i wrażliwość wokół rozsiewaną
- ufność i nadzieję w nas pokładaną
- wspólne tańce, pląsańce, przebierańce, malowańce, rozrabiańce, przytulańce, wygłupiańce i wszystkie inne „…ańce”
Buziaki na pożegnanie i wesołych wakacji życzą panie: Ania, Ala i Edyta
