WYRÓŻNIENIE DLA DZWONECZKÓW!
Sandra, Laura i Marysia, czyli nasze "Dzwoneczki", wyśpiewały wyróżnienie na Mikołajkowej Gali Przedszkolaków w Młodzieżowym Domu Kultury. Dziewczynki brawurowo wykonały piosenkę I. Wałaszewskiej pt. "Choineczka aż do nieba" zyskując pochwałę widowni i uznanie profesjonalnego jury. Gratulujemy talentu i odwagi naszym uroczym artystkom!
