JAK DBAĆ O ZĘBY?
Gościliśmy na zajęciach w naszej grupie panie, które uczyły nas dbać o zęby:
- poznaliśmy metody właściwego szczotkowania zębów
- dowiedzieliśmy się, jak się odżywiać, by nie szkodzić naszym zębom
- rozwiązywaliśmy "stomatologiczne" zagadki
- oglądaliśmy narzędzia dentystyczne
- wiemy, co zrobić, gdy boli nas ząb
Bardzo dziękujemy pani Justynie i pani Agnieszce - mamie Adasia za ciekawe i pouczające zajęcia i za upominki przypominające nam, jak o zęby swoje dbać.
