WARZYWA
W tym tygodniu poznawaliśmy, nazywaliśmy, rozpoznawaliśmy warzywa. Słuchaliśmy wierszy i piosenek jesiennych. Robiliśmy kółeczkowe dynie, graliśmy na instrumentach. Nazywaliśmy kierunki i dostrzegaliśmy, że inni też mają swoją lewą i prawą stronę. Próbowaliśmy określić głoski na początku i na końcu słowa. Dowiedzieliśmy się skąd się bierze cukier. Obejrzeliśmy teatrzyk "CoNieco" ze spektaklem "Szewc Dratewka"
