Wakacyjne podróże.

Miniony tydzień był pełen wrażeń. Rozpoczęliśmy od spotkania z Panią policjantką, aby przypomnieć sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Następnie wyruszyliśmy całym przedszkolem do Parku "Morza, lądy, oceany" gdzie spędziliśmy niemal cały dzień. Atrakcji było co niemiara: dmuchańce, baseny z rowerkami  i walcami wodnymi, tory samochodowe, spotkanie z piratem, muzeum morskie, małe safari, ścieżka edukacyjna ze zwierzętami , ślizgi na pontonach oraz "Złote rybki " spełniające życzenia. Po tylu atrakcjach posiłek " pod niebem" smakował wyśmienicie. Odwiedziły nas również studentki higieny stomatologicznej, które przypomniały nam jak należy prawidłowo dbać o zęby. Tydzień zakończyliśmy wycieczką do Galerii im. Sleńdzińskich w Białymstoku gdzie mieliśmy bliskie spotkanie ze sztuką. Podziwialiśmy obrazy, rzeźby, instrumenty. Poznaliśmy takie pojęcia jak: rzeźba pełna i płaskorzeźba, kompozycja otwarta i zamknięta, obraz naturalistyczny , portret i autoportret, a także zobaczyliśmy z czego składa się podręczny niezbędnik artysty malarza.



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
spotkanie z policją w policyjnym radiowozie ruch drogowy samochody specjalistyczne dmuchańce dmuchańce rowerki wodne rowerki wodne dmuchańce walce wodne tor samochodowy muzeum morskie muzeum morskie małe safari małe safari obiad pod chmurami spotkanie z piratem złota rybka ślizgi na pontonach ślizgi na pontonach ścieżka edukacyjna ścieżka edukacyjna powrót spotkanie ze studentkami higieny stomatologicznej dbamy o zęby w galerii w galerii w galerii