Dzień dziecka
W minionym tygodniu swoje święto obchodziły dzieci. Poznawaliśmy dzieci różnych ras oraz warunki w jakich żyją. Przybliżaliśmy kulturę z jakiej się wywodzą. Jednak największy nacisk kładliśmy na kształtowanie tolerancji wobec ludzi różnych ras i narodowości oraz szanowanie odmienności innych ludzi. 1 czerwca obchodziliśmy bardzo hucznie, Po wspólnej zabawie przy muzyce wszyscy odpoczywaliśmy na kocykach jedząc lody, ciasteczka i pijąc sok.
