Dzień dziecka

W minionym tygodniu swoje święto obchodziły dzieci. Poznawaliśmy dzieci różnych ras oraz warunki w jakich żyją. Przybliżaliśmy kulturę z jakiej się wywodzą. Jednak największy nacisk kładliśmy na kształtowanie tolerancji wobec ludzi różnych ras i narodowości oraz szanowanie odmienności innych ludzi. 1 czerwca obchodziliśmy bardzo hucznie, Po wspólnej zabawie przy muzyce wszyscy odpoczywaliśmy na kocykach jedząc lody, ciasteczka i pijąc sok.



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
zabawa przy muzyce zabawa przy muzyce piknik piknik piknik odpoczynek po zabawie Na świeżym powietrzu lody smakują najlepiej lody są super!Mniam, mniam!!!!