Dbamy o Ziemię.

Ziemia to nasz dom, o który musimy dbać. Ludzie uświadomili sobie jak wiele szkody wyrządzili naszej planecie i w związku z tym postanowili zrobić wszystko, aby naprawić swoje błędy. Cały miniony tydzień rozmawialiśmy o ochronie środowiska (woda, powietrze,   rośliny i zwierzęta). Przypomnieliśmy sobie co to jest recykling, na czym polega i jakie daje korzyści dla Ziemi. Zwracaliśmy uwagę na sposoby oszczędzania wody, energii. Dzieci uczyły się jak segregować odpady Poznaliśmy cykl rozwojowy żaby.



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8