Dbamy o Ziemię.
Ziemia to nasz dom, o który musimy dbać. Ludzie uświadomili sobie jak wiele szkody wyrządzili naszej planecie i w związku z tym postanowili zrobić wszystko, aby naprawić swoje błędy. Cały miniony tydzień rozmawialiśmy o ochronie środowiska (woda, powietrze, rośliny i zwierzęta). Przypomnieliśmy sobie co to jest recykling, na czym polega i jakie daje korzyści dla Ziemi. Zwracaliśmy uwagę na sposoby oszczędzania wody, energii. Dzieci uczyły się jak segregować odpady Poznaliśmy cykl rozwojowy żaby.
