Wiosenne przebudzenia.

Nareszcie przyszła wiosna. 21 marca pożegnaliśmy zimę. Przeszliśmy ulicami naszego osiedla niosąc Marzannę i oznajmiając wszystkim dokoła, że już jest wiosna. Ponadto Panie - Ela, Agnieszka Sz., Agnieszka U, Ania W., Danusia i Edytka przygotowały dla wszystkich dzieci inscenizację wiersza Jana Brzechwy pt " Przyjście Wiosny". Dzieci były bardzo zadowolone. Podczas zajęć dużo czasu poświęciliśmy na rozpoznawanie i nazywanie pierwszych zwiastunów wiosny zarówno wśród fauny jak i flory. Dzieci wykonały pracę z tulipanami podczas, której utrwaliły sobie co to jest oś symetrii. Do atrakcji minionego tygodnia należy dodać wspaniały występ muzyków z filharmonii, którzy przygotowali dla dzieci cudowną audycję muzyczną.



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6