Już święta

19 - 23 XII 2022

Tydzień rozpoczął się jasełkami w wykonaniu grupy V. Przedstawienie, dzielenie się opłatkiem, życzenia to nastroiło nas radośnie, świątecznie. Z powodu choroby dzieci z koła badacza, nasza grupa miała okazję zrobić wulkany- przydadzą się na pokaz wybuchów, bo zawsze z oddaniem swojego wulkanu jest problem:). W piątek odwiedził nas Teatr pod orzełkiem ze spektaklem "Kolędowanie".

Wesołych Świąt!!!!



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15