Już święta
19 - 23 XII 2022
Tydzień rozpoczął się jasełkami w wykonaniu grupy V. Przedstawienie, dzielenie się opłatkiem, życzenia to nastroiło nas radośnie, świątecznie. Z powodu choroby dzieci z koła badacza, nasza grupa miała okazję zrobić wulkany- przydadzą się na pokaz wybuchów, bo zawsze z oddaniem swojego wulkanu jest problem:). W piątek odwiedził nas Teatr pod orzełkiem ze spektaklem "Kolędowanie".
Wesołych Świąt!!!!
