Ubieranie choinki:)
05 XII 2022
Tak, tak, już stoi. Piękna, kolorowa, ubrana w ptaszki, aniołki a wszystko wykonane przez dzieci i ich rodziców. Po latach pandemicznej przerwy znowu poczuliśmy ta cudną atmosferę która panuje podczas wspólnej pracy i zabawy. Na początku naszego spotkania mama Natali przeczytała przezabawna książkę " Gwiazdka z tatą Oli" Thomasa Brunstroma. Oczywiście w ramach realizacji Programu Narodowego Czytania. Rodzice z dziećmi wykonali kilka ciekawych ozdób, w tym także do domu:). Mamy nadzieję, że się podobało
