ŻEGNAMY PRZEDSZKOLE

„Gdy do przedszkola chodziliśmy,
Wiele się nauczyliśmy.
Chociaż każdy z nas jest mały
Mimo wszystko dużo wie
Bo przedszkole przez rok cały
o to postarało się”.

 

22 czerwca w grupie IV odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania sześciolatków. Przedszkolacy prezentowali swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie, wokalne, taneczne. Pięciolatki pożegnały odchodzące do szkoły sześciolatki. Pani Dyrektor wręczyła starszakom pamiątkowe dyplomy oraz książki. Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Życzymy im spełnienia marzeń, wielu przyjaciół, sukcesów  oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Dziękujemy  wszystkim rodzicom za aktywną współpracę w mijającym roku szkolnym oraz za uatrakcyjnienie uroczystości poczęstunkiem dla dzieci.