W bibliotece

 

Dnia 06. 06. 22 r. po raz ostatni w tym roku szkolnym byliśmy na bardzo ciekawych zajęciach w bibliotece. Dzieci uzyskały wiele cennych  informacji na temat "N jak niewidomy". Obejrzały film animowany dostarczający wiedzę jak skutecznie pomóc osobie niewidomej. Poznały jak wygląda alfabet Braille'a oraz tabliczki i maszyna do pisania.  Dziękujemy bardzo Pani Ewie i Pani Agatce za ich wielki zapał i ogromne zaangażowanie w przygotowywaniu bardzo interesujących zajęć w bibliotece.