Dbamy o Ziemię
Ziemia błękitna planeta. Od nas zależy jaka będzie w przyszłości. Wspólnie z dziećmi ułożyliśmy „Kodeks małego ekologa.” Rozmawialiśmy na temat znaczenia segregacji odpadów i recyklingu. Uczestniczyliśmy w audycji muzycznej pt. „Bajka o czystej Ziemi”. Wykonaliśmy plakat z okazji Dnia Ziemi. Obejrzeliśmy film edukacyjny „Ola i Dzień Ziemi”. Uczyliśmy się piosenki pt. „Moja planeta” i „Nasze uszy słyszą świat”. Poszerzaliśmy swoje umiejętności w liczeniu i porównywaniu liczebności poprzez ustawianie w pary. Obchodziliśmy także „Święto Książki”. Wykonaliśmy książkę pt. „Misiowy Bajarz”. W piątek gościliśmy tatę Marcelka z grupy I. Obejrzeliśmy film tancerzy ze szkoły tańca (Studio Tańca TOP 10). Mieliśmy możliwość nauki elementów tańca hip-hop. Wszystkim dzieciom ten taniec bardzo się spodobał:)
