Mój świat..
Ten tydzień był pełen wrażeń i atrakcji. Dzieci rozmawiały o dzieciach z innych krajów, o innej kulturze i wyglądzie. Zgodnie przyznały iż wszystkie dzieci na całym świeci mają takie same prawa, chcą być szczęśliwe i żyć bez wojen. W ramach obchodów Dnia Dziecka było wiele atrakcji: gry i zabawy sportowe z Przedszkoljadą, kolorowenie twarzy, lody, spotkanie z paniami z /Sanepidu. Mieliśmy Dzień Wygłupów i pokaz śmiesznej mody, a także piknikowy dzień na kocykach. Było super.Ponadto przez trzy dni można było wygrać coś dla siebie podczas Loterii fantowej.
