Oddział I
.
Nauczycielki: mgr Sylwia Jadczuk, mgr Anna Janucik
W krainie śniegu i lodu
>> więcej ...
>> więcej ...
Rozwijanie czytelnictwa Gość w przedszkolu czyta książkę
>> więcej ...
>> więcej ...
Bal choinkowy
>> więcej ...
>> więcej ...
>> więcej ...
Czytanie na dywanie
>> więcej ...
Święta tuż tuż
W tym tygodniu, jak to przed świętami działo się wiele. W poniedziałek poszliśmy na zajęcia do zaprzyjaźnionej biblioteki, dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o tradycjach bożonarodzeniowych z różnych krajów. We wtorek z Panią Kasią, która prowadzi język angielski świetnie bawiliśmy się ćwicząc swoje umiejętności lingwistyczne. We środę z całą społecznością przedszkolną obejrzeliśmy jasełka w wykonaniu V grupy. We czwartek odbyły się warsztaty z Fundacji „Cukrzyca i spółka” w ramach kampanii „Miesiąc wiedzy o cukrzycy”, a w piątek nasza Zosia obdarowała nas babeczkami przygotowanymi z Mamą z okazji swoich 3 urodzin. Zosiu 100 lat !!!
>> więcej ...
