Oddział I
.
Nauczycielki: mgr Sylwia Jadczuk, mgr Anna Janucik
Ferie zimowe
Piątek, 4 lutego 2022 r. ( 15:53 )
Ferie zimowe już za nami. Grupa I i II bawiły się świetnie. Poznaliśmy zimowe zabawy i sporty oraz jak bezpiecznie bawić się na śniegu i lodzie. Obchodziliśmy również urodziny Julii z grupy II. Pozdrawiamy!
,,Urodzinki Oli, Helenki i Hani D" - grupa I
Niedziela, 9 stycznia 2022 r. ( 13:26 )
W ostatnich dniach starego roku obchodziliśmy urodzinki trzech dziewczynek w naszej grupie. Oto nasze piękności. Sto lat !!!
Co zamiast cukru?
Piątek, 10 grudnia 2021 r. ( 14:26 )
Dlaczego warto ograniczyć cukier szczególnie u dzieci?
>> więcej ...
