Wielkanoc
W tym tygodniu poznaliśmy wielkanocne zwyczaje, pakowaliśmy pokarmy do koszyczka. Dzieciom bardzo spodobały się zabawy: „Kurczaczek” „ Gąski”, zdobiliśmy pisanki, obserwowaliśmy nasz przedszkolny ogródek .Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Powiadomienie o danych kontaktowych Inspektora Ochrony Danych (IOD)
W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować się za pośrednictwem danych kontaktowych Przedszkola Samorządowego Nr 56 lub mailowo na adres e-mail: iod.przedszkola2@um.bialystok.pl
Inspektor Ochrony Danych: Pani Małgorzata Kuczyńska nr tel. 85 869 6661
.
Nauczycielki: mgr Sylwia Jadczuk, mgr Anna Janucik
>> więcej ...
>> więcej ...
>> więcej ...
Pierwsza wizyta naszej grupy w bibliotece. Udana. Było fantastycznie!!!!Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Z tematem spotkania zapoznała maluchy pani bibliotekarka, opowiadała dzieciom o tym magicznym miejscu, z wielkim zainteresowaniem maluchy oglądały książki znajdujące się na półkach, ale szczególnie zainteresował ich dział dla najmłodszych. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. A zachowały się cudownie!!!!!!!!!!!!!
>> więcej ...
>> więcej ...
>> więcej ...
>> więcej ...
W tym tygodniu poznaliśmy nazwy zwierząt, wiemy już które z nich skaczą, pełzają, chodzą. Bawiliśmy się przy piosenkach: „Dżungla” „ Papuga kolorowa”, wykonaliśmy pracę plastyczną „Zebra” oraz na dniach otwartych „Lew”. Próbujemy rozrysować naszą rączkę kreśląc koła na dużych arkuszach papieru w rytm muzyki. W tym tygodniu w piątek odbyły się również ćwiczenia gimnastyczne.
>> więcej ...
>> więcej ...
Drodzy rodzice zapraszamy do zabawy - tym razem zadanie dotyczy potrawy pt. „ Coś z jajeczka”
>> więcej ...