W bibliotece

    Pierwsza wizyta naszej grupy w bibliotece. Udana. Było fantastycznie!!!!Przedszkolaki z wielką radością     zapoznały     się z magicznym dla nich miejscem. Była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Z tematem     spotkania zapoznała maluchy pani     bibliotekarka, opowiadała dzieciom o tym magicznym miejscu, z     wielkim zainteresowaniem maluchy oglądały książki znajdujące się     na półkach, ale szczególnie     zainteresował ich dział dla najmłodszych. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się     czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. A zachowały się cudownie!!!!!!!!!!!!!



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15 większy obrazek nr 16 większy obrazek nr 17 większy obrazek nr 18 większy obrazek nr 19 większy obrazek nr 20 większy obrazek nr 21 większy obrazek nr 22 większy obrazek nr 23 większy obrazek nr 24 większy obrazek nr 25 większy obrazek nr 26 większy obrazek nr 27 większy obrazek nr 28