Witam wiosnę
W tym tygodniu:
-poznawaliśmy zwiastuny wiosny, np: kwitnące wierzby, pojawiające się pączki na drzewach, "kotki"
-śpiewaliśmy piosenkę " W ogródeczku "
- witaliśmy wiosnę w przemarszu na naszym osiedlu, oglądaliśmy teatrzyk " Wiosna " w wykonaniu naszych nauczycieli i pracowników
- wykonaliśmy pracę plastyczną : Bazie- pierwszy raz wycinaliśmy nożyczkami- poszło nam świetnie!!!!!!!!!!!!
- obchodziliśmy urodzinki Anastazji
-oglądaliśmy audycję muzyczną Wybryki doktora Muzyki w wykonaniu muzyków z Filharmonii Podlaskiej
