Witam wiosnę

    W tym tygodniu:

    -poznawaliśmy zwiastuny wiosny, np: kwitnące wierzby, pojawiające się pączki na drzewach, "kotki" 

    -śpiewaliśmy piosenkę " W ogródeczku "

    - witaliśmy wiosnę w przemarszu na naszym osiedlu, oglądaliśmy teatrzyk " Wiosna "  w wykonaniu  naszych nauczycieli i     pracowników

     - wykonaliśmy pracę plastyczną : Bazie- pierwszy raz wycinaliśmy nożyczkami- poszło nam świetnie!!!!!!!!!!!!

    - obchodziliśmy urodzinki Anastazji

    -oglądaliśmy audycję muzyczną Wybryki doktora Muzyki w wykonaniu muzyków z Filharmonii Podlaskiej



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Witamy wiosnę teatrzyk Witamy wiosnę teatrzyk Witamy wiosnę teatrzyk Witamy wiosnę teatrzyk obchodzimy urodziny obchodzimy urodziny obchodzimy urodziny obchodzimy urodziny obchodzimy urodziny obchodzimy urodziny obchodzimy urodziny obchodzimy urodziny obchodzimy urodziny obchodzimy urodziny spacer spacer audycja muzyczna audycja muzyczna audycja muzyczna audycja muzyczna wycinamy wycinamy wycinamy wycinamy jajka wielkanocne nasze Bazie Bazie Bazie Bazie Bazie Witamy wiosnę teatrzyk Witamy wiosnę teatrzyk Witamy wiosnę teatrzyk Witamy wiosnę teatrzyk Witamy wiosnę teatrzyk