Po zdrowie śladami wiosny

    Zielony ogródek w naszej sali - z nasionek i cebuli - rzeżucha, szczypiorek i kwiaty. Sadzimy, podlewamy, obserwujemy i jemy!!!

    I jeszcze wizyta dentysty- poznaliśmy zawód stomatologa, wiemy już jak prawidłowo dbać o zęby. Bawiliśmy się na interaktywnym     dywanie, udało nam się zrobić cebulkę ze szczypiorkiem z gniecionych gazet i torebki papierowej.

     Dziękujemy tacie Jasia za przeczytanie nam książki!!!!!! Zachęcamy innych !!!!!!!! Czekamy!!!!!!!!!!!



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
zielony ogródek smakuje nam banan smakuje nam banan smakuje nam banan smakuje nam banan dywan interaktywny dywan interaktywny popołudniowe czytanie popołudniowe czytanie nasza rzeżucha nasza rzeżucha nasza rzeżucha spotkanie z dentystą spotkanie z dentystą spotkanie z dentystą cebulka większy obrazek nr 17 spotkanie z dentystą cebulka spotkanie z dentystą spotkanie z dentystą spotkanie z dentystą spotkanie z dentystą spotkanie z dentystą spotkanie z dentystą spotkanie z dentystą spotkanie z dentystą spotkanie z dentystą spotkanie z dentystą spotkanie z dentystą spotkanie z dentystą spotkanie z dentystą spotkanie z dentystą