Po zdrowie śladami wiosny
Zielony ogródek w naszej sali - z nasionek i cebuli - rzeżucha, szczypiorek i kwiaty. Sadzimy, podlewamy, obserwujemy i jemy!!!
I jeszcze wizyta dentysty- poznaliśmy zawód stomatologa, wiemy już jak prawidłowo dbać o zęby. Bawiliśmy się na interaktywnym dywanie, udało nam się zrobić cebulkę ze szczypiorkiem z gniecionych gazet i torebki papierowej.
Dziękujemy tacie Jasia za przeczytanie nam książki!!!!!! Zachęcamy innych !!!!!!!! Czekamy!!!!!!!!!!!
