Zwierzęta
W tym tygodniu poznaliśmy nazwy zwierząt, wiemy już które z nich skaczą, pełzają, chodzą. Bawiliśmy się przy piosenkach: "Dżungla" " Papuga kolorowa", wykonaliśmy pracę plastyczną "Zebra" oraz na dniach otwartych "Lew". Próbujemy rozrysować naszą rączkę kreśląc koła na dużych arkuszach papieru w rytm muzyki. W tym tygodniu w piątek odbyły się również ćwiczenia gimnastyczne.
