tu kiedyś będzie logo przedszkola
Przedszkole Samorządowe nr 56
ul. Gen. J. Hallera 38
15-814 Białystok
tel.: 85 654 42 48

Przedszkole Samorządowe nr 56 w Białymstoku

JADŁOSPIS


Jadłospis sporadycznie może ulec zmianie.

Nie stosujemy konserwantów, stosujemy przyprawy naturalne.

Wszystkie dania są wykonane przez kuchnię przedszkolną: własnego wyrobu pasztety, wędliny, ciasta, dżemy, kisiele oraz dania obiadowe.

 

 

 

  1. 13.01.2020 do 31.03.2020

I TYDZIEŃ

 

Poniedziałek

Śniadanie: Herbata owocowa z żurawiną ,zimowa kanapka (chleb pszenny i ze słonecznikiem z masłem, wędlina wieprzowa, ogórek kiszony )

II śniadanie: świeży owoc

Obiad: Zupa krupnik z warzywami i ziemniakami zabielany, makaron spaghetti z mięsem wieprzowym ,kompot z czarnej porzeczki

Bezml: Zupa bez zabielania

Podwieczorek : Kawa inka na mleku, bułka pszenna ,nutella własnego wyrobu (masło orzechowe ,banany, avocado, kakao, miód )

Bezml: Herbata miętowa

Wtorek

Śniadanie Herbata z cytryną, chleb razowy i pszenny z masłem, jajecznica z kiełbasą i szczypiorkiem

Obiad Zupa brokułowa z warzywami i ziemniakami zabielana ,kotlet mielony wieprzowy ,purre  ziemniaczane, surówka z  białej kapusty ze świeżym ogórkiem, koperkiem i oliwką, lemoniada pomarańczowa

Bezml: Zupa bez zabielania

Podwieczorek: Kakao na mleku, chleb pszenny i żytni z masłem, ser żółty, surówka z kapusty pekińskiej z papryką, rzodkiewką i szczypiorem w sosie jogurtowo – majonezowym

Bezml: Herbata lipowa

 

Środa

Śniadanie Kawa inka na mleku, stół szwedzki (chleb pszenny i żytni z masłem, wędlina drobiowa ,ser żółty, jajko, pomidor, sałata, rzodkiewka ,papryka – w tym dniu dzieci robią kanapki same )

Bezml: Herbata malinowa

II śniadanie: szklanka soku owocowego

Obiad : Zupa – krem z białych warzyw z ziemniakami zabielana, filet z piersi kurczaka pod porową pierzynką z warzywami ( marchew, seler, pietruszka, por ) ,ziemniaki, kompot jabłkowy

Bezml: Zupa bez zabielania

 

Podwieczorek : Herbata rumiankowa ,ciasteczka maślane własnego wyrobu pieczone w piecu konwekcyjno - parowym

 

Czwartek

Śniadanie : Herbata owocowa z żurawiną, bułka grahamka z masłem, łopatka element pieczona własnego wyrobu, sałata ,rzodkiewka

Obiad: Zupa chłopska z warzywami  zacierką i zieleniną, a”la gołąbki z ryżem opiekane w piecu konwekcyjno – parowym w sosie pomidorowym ,ziemniaki, kompot wieloowocowy

Podwieczorek : Mleko, kasza manna na gęsto z owocami ( truskawkami / malinami )

Bezml : Herbata owocowa ,kasza manna na soku jabłkowym

 Piątek

Śniadanie :Zupa mleczna z płatkami ryżowymi, chleb dyniowy i pszenny z masłem, jajko ugotowane na twardo z majonezem i szczypiorkiem

Bezml : Herbata miętowa

II śniadanie: bukiet warzyw (pomidorki koktajlowe, kalarepka, marchewka )

Obiad : Zupa jarzynowa z ziemniakami zabielana, gałka rybna w sosie koperkowo – śmietanowym, kasza jęczmienna, surówka z kiszonej kapusty z jabłkiem i cebulką w oliwce, lemoniada cytrynowa

Bezml : Zupa bez zabielania, gałka rybna w sosie koperkowym

Podwieczorek : Mleko, makaron świderki z musem jogurtowo – malinowym / truskawkowym

Bezml : Herbata z owoców leśnych, makaron z musem owocowym

II TYDZIEŃ

 

Poniedziałek

Śniadanie: Herbata lipowa, chleb pszenny i żytni z masłem, wędlina drobiowa, pomidor, rzodkiewka

II śniadanie: suszone jabłka i chipsy bananowe

Obiad Zupa grochowa z ziemniakami, potrawka z kurczaka z warzywami, ryż brązowy, surówka z kapusty pekińskiej, marchwi i jabłka z oliwką, kompot truskawkowy

Podwieczorek Kawa inka na mleku, frytki ziemniaczane pieczone w piecu konwekcyjno – parowym, keczup

Bezml:  Herbata malinowa

Wtorek

Śniadanie : Kakao na mleku, chleb pszenny i żytni z masłem, kiełbasa na gorąco, pomidor

Bezml: Herbata miętowa

Obiad: Zupa – krem z buraków czerwonych i jabłek zabielana, zapiekanka mięsno – ziemniaczana, sałatka z ogórka kiszonego z cebulką w sosie musztardowym, lemoniada pomarańczowa

Bezml : Zupa bez zabielania

Podwieczorek: Herbata z cytryną, bułka pszenna z masłem, pasta z mięsa pieczonego z warzywami ( marchew, pietruszka, por, seler, papryka, cebula ), rzodkiewka

 

 

Środa

Śniadanie: Herbata truskawkowa z żurawiną, stół szwedzki dzieci w tym dniu same robią kanapki ( chleb  z masłem, wędlina, ser żółty, mix warzyw – cykoria, ogórek kiszony, papryka czerwona )

II śniadanie: świeże owoce

Obiad: Rosół z warzywami i makaronem w kształcie literek, pałki kurczaka pieczone w piecu konwekcyjno – parowym, ziemniaki, marchewka duszona, kompot jabłkowy z cynamonem

Podwieczorek: Mleko, oponki serowe własnego wypieku posypane cukrem pudrem

Bezml: Woda z miodem i cytryną

Czwartek

Śniadanie : Zupa mleczna z kaszą jęczmienną, bułka pszenna z masłem, rolada drobiowa własnego wyrobu, papryka czerwona, rzodkiewka

Bezml: Herbata zielona z pigwą

II śniadanie: marchew do pochrupania

Obiad: Zupa z fasolki szparagowej z warzywami i ziemniakami zabielana, pierogi z mięsem wieprzowo – drobiowym, surówka z warzyw mieszanych(kapusta biała, marchew, seler, pietruszka ) z oliwką, lemoniada pomarańczowa

Bezml :Zupa bez zabielania

Podwieczorek: Herbata zielona, jabłko pieczone w piecu konwekcyjno – parowym, wafle ryżowe
 

Piątek

Śniadanie: Kawa inka na mleku ,chleb dyniowy i pszenny z masłem, pasta jajeczna z rzodkiewką, szczypiorkiem i świeżym koperkiem z majonezem

Bezml: Herbata rumiankowa

II śniadanie: świeże warzywa

Obiad : Zupa pomidorowa z warzywami i makaronem zabielana, naleśniki z białym serem polane sosem jogurtowo – śmietanowym, kompot z czarnej porzeczki

Bezml: Zupa bez zabielania, naleśniki z serem bez laktozy

Podwieczorek : Herbata miętowa, sałatka owocowa (pomarańcze, gruszka, banan, winogron, galaretka owocowa )z chrupkami kukurydzianymi